KONST / Litografier / Färglitografi 14156025
nr 1415 6025
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 58/225, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 58/255, yttermått inklusive ram: 48x61cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:24:59
24/8 17:24:43
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant